Jako každý rok jsme se rozhodli, že uspořádáme s našimi bruslaři exhibici pro MŠ a ZŠ. Téma zvolila trenérka Andrejičová „Čtvero ročních období“. Exhibiční show se nacvičovala přes měsíc a letos byla díky naší paní baletce a choreografce Alici Janotové obzvlášť propracovaná. Děti na ledě ztvárňovaly průřez ročními obdobími v různých podobách, ať jako včelky, nebo májový deštík, tak i sluneční paprsky či ledovou královnu.

8.12. a 10.12.2014 proběhla vánoční exhibice na téma "Cesta kolem světa." Krasobruslaři z HC Strakonice předváděli svá vystoupení a prezentovali země jako je Rakousko, Rusko, Kuba, Indie, Japonsko, JAR atd..V exhibici nám dokonce hráli i pravý dudáci a děti se proháněly po ledě v jihočeských krojích. Vystoupení proběhlo v dopoledním bloku pro MŠ a ZŠ, večer pro veřejnost.

Před Vánocemi děti připravily pro své kamarády ze škol a školek a také pro rodiče a širokou veřejnost vystoupení na ledě, které se neslo v duchu Vánoc a k nim patřících pohádek. Nejmenší děti připravily vystoupení šmoulíků. Jako v loňském roce tak i letos nás přijeli podpořit Budějovičtí krasobruslaři, kteří také předvedli svá vystoupení.

I v tomto roce jsme si pro naše příznivce připravili předvánoční vystoupení. Inspirací pro tento rok se nám staly známé animované pohádky. Naše vystoupení navštívilo téměř 1500 diváků, za což velmi děkujeme. O vystoupení se zmínil i zpravodajský portál Jižní Čechy Teď!.

 

 

Ohlédnutí za bruslařským vystoupením 18.3.2011 pro školy a školky

S blížícím se koncem „ledové“ sezony začaly naše děti nacvičovat na bruslařské vystoupení, které se mělo stát tečkou za tou obrovskou dřinou, kterou krasobruslařské trénování přináší.

Už nácvik vystoupení jim přinesl mnoho radosti. Z jejich tváří bylo patrné, že je toto společné secvičování velmi baví a ostatně musím říct, že to bavilo i nás rodiče. Nadšení vrcholilo s každým dalším tréninkem, i s tím, jak se postupně při nácviku převlékaly do kostýmů. Některé děti si ještě před tou „velkou akcí“ udělaly takovou malou předpremiéru svého vystoupení při hokejovém utkání, které se ze strany diváků setkalo s pozitivním ohlasem.

I pro sezonu 2012/2013 jsme si pro své příznivce připravili krasobruslařské vystoupení. Téma pro tento rok paní trenérka Ivana Andrejičová a Bára Píšová zvolily "Madagaskar". Toto téma se ukázalo jako šťastná volba. Děti si své zvířátkové převleky velmi užívaly a i pro rodiče to bylo velmi milé. Naše vystoupení se pro velký zájem opakovalo celkem 3 x a zúčastnilo se ho celkem 1400 lidí. Všem návštěvníkům velmi děkujeme a těšíme se příští rok při dalším vystopení.

Zimní stadion